
.
SAMEN MET JONGEREN KUNST MAKEN VOOR CAPELLE!
.
Ben je tussen de 13 en 17 of tussen de 18 en 30 jaar en hou je ervan om creatief bezig te zijn? Misschien is ons project : ‘Schilderen’ met doppen en deksels dan iets voor jou!
Voor een buitenruimte in Capelle gaan we (Kunstkring Capelle) twee grote kunstwerken ( 244×122 cm) in de stijl van bekende kunstenaars maken. Dit doen we alleen niet met verf, maar met plastic doppen en deksels als een soort pixels. De kunstwerken dienen als bewustwording van onze enorme plastic afvalberg en wordt van gerecyclede materialen gemaakt!
Van 3 februari tot 4 maart werken we in een lokaal van obs de Klim Op (Roerdomplaan 86). We werken in shifts; vrijdagmiddag, zaterdagochtend en zaterdagmiddag. Als je je opgeeft kun je gelijk je voorkeur voor een shift uitspreken.
Deelname is gratis en we zorgen ook voor iets te drinken.
Dus … ben je tussen de 13 en 30 jaar, woon je in Capelle en lijkt het je leuk om hieraan mee te werken of wil je meer informatie?
Mail dan naar educatie@kunstkringcapelle.nl.
Vermeld je leeftijd en ook of je nog op de middelbare school zit of dat je al werkt of een vervolgopleiding doet.
Je kunt ook bellen/appen naar Marie-Louise Eijsvoogel, 0623103615.
.

Deksels en Doppen in de media: Het project ‘Afvalkunst’ van Kunstkring Capelle.
.
Update:



.