Contact

Contactgegevens
Heeft u vragen, opmerkingen of een reactie?

Stuur deze dan naar de secretaris.

Secretariaat
Aat Scheepbouwer
Telefoon:        06 – 81730086

E-mail:            secr.kkc@gmail.com 

Postadres:      Rosanderwaard 65, 2904 SL Capelle aan den IJssel

Bezoekadres: Kunstuitleen Capelle, tijdens openingsuren,

                       Stadsplein 39, 2903 HH Capelle aan den IJssel

 

De Vereniging Kunstkring Capelle is ingeschreven in de Kamer van Koophandel: 24342559

 

Aanmeldformulieren

Wilt u als kunstenaar lid worden?    

Vul dan het aanmeldformulier in klik deze link voor het aanmeldformulier

Wilt u vrijwilliger worden?

Vul dan het aanmeldformulier in klik op deze link voor het aanmeldformulier

 

Bestuur

Het bestuur bestaat uit onderstaande personen.

Bestuursfunctie Naam
Voorzitter Ton Kalishoek
Penningmeester Jos Jacobs
Secretaris Aat Scheepbouwer
   

Overzicht van de contactgegevens van de commissies 

Commissie

E-mailadres

Contactpersoon

Exposities

exposities@kunstkringcapelle.nl

Elly ter Heurne

Kunst- & Atelierroute

kunst-atelierroute@kunstkringcapelle.nl

Yvonne Suijkerbuijk

Kunstmarkt

kunstmarkt@kunstkringcapelle.nl

Rolf Suchorski

Winter Art Fair

winterartfair@kunstkringcapelle.nl

Mieke Chantrel

Kunstuitleen

kunstuitleen@kunstkringcapelle.nl

Anneke Brussee

Educatie primair onderwijs

educatie@kunstkringcapelle.nl

Marie-Louise Eijsvoogel

Educatie voortgezet onderwijs

educatie@kunstkringcapelle.nl

Marie-Louise Eijsvoogel

Creatief Ouder Worden

cow@kunstkringcapelle.nl

Marie-Louise Eijsvoogel
Nancy Hagman

Kunstreizen

Kunstreizen@kpnmail.nl

Jos Jacobs

Soosavonden

soosavonden@kunstkringcapelle.nl

Thera Heemskerk

Vrijwilligersuitje

vrijwilligersuitje@kunstkringcapelle.nl

Nancy Hagman

 

 

Bewaren

Comments are closed.