Contact

Contactgegevens
Secretariaat Kunstkring Capelle
Secretaris: De heer A (Aat) Scheepbouwer
Tel. 06 – 81 73 00 86
E-mail: secr.kkc@gmail.com

Postadres
Rosanderwaard 65
2904 SL Capelle a/d IJssel

Bezoekadres

Kunstuitleen Capelle,
Stadsplein 39, tijdens openingsuren.

K.v.K.-nummer 24342559

Vereniging Kunstkring Capelle,
op afspraak via het secretariaat.

Bent u kunstenaar en u wilt lid worden?,  klik deze link voor het aanmeldformulier

Voor andere vragen over het lidmaatschap kunt u contact opnemen met het secretariaat Kunstkring Capelle (zie contactgegevens hierboven).

Bestuur

Het bestuur bestaat uit onderstaande personen.

Bestuursfunctie Naam
Voorzitter Martin Snoeck
Penningmeester Jos Jacobs
Secretaris Aat Scheepbouwer

Commissies

Hieronder staan de contactgegevens van de verschillende commissies:

Commissie E-mailadres Contactpersoon
Educatie educatie@kunstkringcapelle.nl Marie-Louise Eijsvoogel
Exposities exposities@kunstkringcapelle.nl Elly ter Heurne
K & A route kunst-atelierroute@kunstkringcapelle.nl Yvonne Suijkerbuijk
Kindercursussen – BSN bsncapelle@kunstkringcapelle.nl Marie-Louise Eijsvoogel
Kunstmarkt kunstmarkt@kunstkringcapelle.nl Rolf Suchorski
Kunstreizen reizen.kunst@gmail.com Saskia Dijxhoorn
Kunstuitleen kunstuitleen@kunstkringcapelle.nl Anneke Brussee
Soosavonden soosavonden@kunstkringcapelle.nl Thera Heemskerk
Vrijwilligersuitje vrijwilligersuitje@kunstkringcapelle.nl Nancy Hagman
Winter Art Fair winterartfair@kunstkringcapelle.nl Mieke Chantrel

 

Bewaren

Comments are closed.